• ZIELEŃ, WODA, CISZA, SPOKÓJ

  Zajazd Stary Młyn położony jest w otoczeniu malowniczego Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego. Zapewniamy naszym gościom komfortowe warunki wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku w przyjaznej i domowej atmosferze. Spokój i cisza w połączeniu z wyśmienitą kuchnią sprawia, że jest to doskonałe miejsce do spotkań rodzinnych, relaksu i wypoczynku.
 • RODZINNY WYPOCZYNEK

  Zajazd Stary Młyn to świetne miejsce to rodzinnego wypoczynku. Wokół stawów znajduje się miejsce na ognisko, grilla. Do Państwa dyspozycji są również leżaki, basen dla dzieci, trampolina, plac zabaw, tunele, namioty.
 • POŁÓW RYB

  Na terenie Zajazdu znajdują się dwa stawy przepływowe o średnicy 12 m i 34 m zasilane wodą z płynącej na granicy zajazdu rzeki Gryżynki. Stawy zarybiane są karpiem i pstrągiem. Istnieje możliwość połowu ryb, jak również zakupu ryb smażonych oraz potraw z grilla.
 • 1
 • 2
 • 3

Drogi Gościu!

Zaplanuj swój pobyt na łowisku Stary Młyn! Możesz rozpocząć od spływu kajakowego, po którym posilisz się u nas wspaniałą rybą lub daniem z grilla. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu i samodzielnego grillowania. W stawach czekają do złowienia karpie i pstrągi. Panie mogą zabrać ze sobą aparat fotograficzny i wykonać w tym malowniczym miejscu wspaniałe zdjęcia krajobrazowe i rodzinne. Do dyspozycji są również leżaki, książki. Dzieci nie będą się nudzić! Do dyspozycji mają plac zabaw, piaskownicę, trampolinę, basen, a także jeździki i rowerki.

CENA pobytu zależy od ilości osób oraz korzystania z atrakcji. Zadzwoń, zapytaj!